shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1436 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Kavajës 1 (Qendër - 21 Dhjetori) / Him Kolli (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 118 m2
Çmimi 144.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje, ne rrgen Hime Kolli. I ndodhur ne katin e dhjete dhe te fundit, i perbere nga tre dhoma gjumi, dhome ndenje bashke me aneks gatimi, korridor i gjate, dy tualete dhe dy ballkone te orientuar ne lindje. Apartamenti eshte bosh, ka ndricim natyral ne te gjitha dhomat, eshte i pajisur me hipoteke.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Kristi
Personi i Kontaktit Kristi
Celular 0676321311
Deri tani kjo pronë është parë 1046 herë