shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1429 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Elbasanit / Rr. Elbasanit
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 67 m2
Çmimi 135.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje ne rrugen e Elbasanit. I ndodhur ne katin e gjashte te nje pallati te ri shume cilesor, i perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje, nje tualet dhe nje ballkon i orientuar nga lindja. Apartamenti eshte totalisht bosh, I shtruar me parket druri cilesor, ka shume ndricim natyral dhe eshte i pajisur me Certifikate Pronesie.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 834 herë