shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1402 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Zogu i Zi (Sheshi Karl Topia) / Zogu i Zi (Pranë)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 125 m2
Çmimi 130.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje i ndodhur tek Zogu i Zi, i pershtatshem si per banim ashtu edhe per zyra. I ndodhur ne katin e nente te nje pallati te ri, i perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje e madhe bashke me aneks kuzhine, dy tualete dhe dy ballkone te orientuar ne veri-lindje dhe veri-perendim. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre shume komode dhe bashkekohore, ka pamje nga rruga kryesore dhe nga Zogu i Zi. Ka shume ndricim natyral, eshte i pajisur me sistem ajrimi, punime shume cilesore, me dokumenta te rregullta.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gerti
Celular (067) 558-7488
Adresa e Agjensisë
Deri tani kjo pronë është parë 841 herë