shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1397 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Myslym Shyri (Tek) / Myslym Shyri (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 133 m2
Çmimi 180.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje fare prane qendres, ne fillim te rruges M. Shyri. I ndodhur ne katin e dyte te nje pallati te ri, i perbere nga tre dhoma gjumi, dhome ndenje e madhe bashke me aneks kuzhine, dy tualete, korridor dhe nje ballkon i orientuar ne jug-perendim. I mobiluar totalisht ne menyre shume komode dhe moderne, i pajisur me sistem ngrohje. Apartamenti nuk ka certifikate pronesie.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1241 herë