shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1393 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Kodra e Diellit / Kodra e Diellit
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 82 m2
Çmimi 82.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament brenda rezidences Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit, i cili orientohet nga veriu dhe jugu. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, soxhorno e bollshme, tualeti dhe ballkoni. Ky apartament zoteron çertifikate te rregullt hipotekore. Rezidenca ofron kushte shume te mira per jetesen dhe mbarevajtjen e jetes se familjes, duke ofruar siguri maksimale dhe komfortin e kerkuar dhe cilesine me te mire te ajrit. Ju mund te jepni oferten tuaj ne nr e tel 0693019885.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular (067) 558-7488
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1281 herë