shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1391 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Tirana e Re (Lagje) / Ymer Kurti (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 135 m2
Çmimi 140.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament 3+1 ne rr. Ymer Kurti, fare prane sheshit Wilson ne Tiranen e Re. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130 m2. Aktualisht shitesi e ka kthyer ne 2+1, por mund te kthehet lehtesisht ne gjendjen fillestare. Apartamenti perbehet prej 2 dhomash gjumi me siperfaqe te bollshme, soxhorno e madhe bashke me ambientin e ngrenies, 2 tualete dhe ballkoni i madh. Ky apartament zoteron çertifikate re rregullt hipotekore. Çmimi i shitjes se ketij apartamenti eshte 140.000 euro, por ju mund te jepni oferten tuaj ne nr e tel 0693019885.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular 0693019885
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 637 herë