shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1350 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Unaza / Ferit Xhajko (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 90 m2
Çmimi 75.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament 2+1 kati i dyte 90 m2 ne zonen e ish Restorant Durresit, ne rr. Memo Meto. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, njera prej te cilave me ballkon, nje ambient gatimi me vete, soxhorno dhe tualeti me dritare. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt hipotekore. Ky apartament ndodhet ne nje ndertese 4-kateshe ne nje zone te qete dhe fare afer qendres se Tiranes.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular (067) 558-7488
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1073 herë