shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1347 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga 9 Katëshet - Prokuroria / Kostandin Kristoforidhi (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 110 m2
Çmimi 135.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje ne qender te Tiranes, tek 9-Kateshet, ne nje zone shume te qete. I ndodhur ne katin e dyte te nje pallati te ri me dy ashensore, i perbere nga nje korridor i gjate, dy dhoma gjumi te medha, dhome ndenje bashke me aneks kuzhine, dy tualete dhe nje ballkon me orientim veri-perendim. Shitet i pamobiluar, ka ndrycim natyral. Te gjitha dhomat jane te pajisura me kondicionere.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 997 herë