shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1289 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Kavajës 1 (Qendër - 21 Dhjetori) / Him Kolli (Rr.)
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 120 m2
Çmimi 700 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje i ndodhur ne katin e 4 ne nje ndertim te ri, ne zone te qete dhe fare prane qendres. I perbere nga 3 dhoma gjumi, 1 ambjent ndenje gjithashtu dhe aneks gatimi, 2 tualete 1 ballkon, orjentimi Jug-Lindje-Perendim, teresisht e mobiluar, mobilim i ri dhe cilesor, ka dhe garazh.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, P. Eurocol, K.1, Ap. 1
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 947 herë