shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1280 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Kavajës 1 (Qendër - 21 Dhjetori) / Bogdanëve (Rr.)
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 1+1
Sipërfaqja 73 m2
Çmimi 300 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per qera i ndodhur ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, i cili ka administrim te rregullt dhe mirmbahet shume mire. Perbehet nga 1 dhome gjumi, 1 ambjent ndenje dhe gatimi, koridor, 2 tualete dhe ballkon. Nodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes per banim, vetem pak minuta larg nga qendra e Tiranes.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Kristi
Personi i Kontaktit Kristi
Celular 0676321311
Deri tani kjo pronë është parë 1029 herë