shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1279 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Don Bosko (Lagje) / Don Bosko (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 100 m2
Çmimi 76.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje i ndodhur ne katin e 6-te dhe te fundit ne nje pallat i viteve 1998-2000, pa ashensor, nje zone te qete prane kompleksit Vizion Plus, ose prane shkolles Qazim Turdiu ne lagjen 'Don Bosko'. Apartamenti eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, 1 ambjent ndenje dhe gatimi, 2 koridore, 2 tualete, 2 ballkone, orjentimi Jug-Lindje, ka pamje te gjere pasi ska pallate te larta prane. Eshte i banuar dhe i rregulluar. Ndodhet ne nje zone shume te qete dhe te mire per banim. Me dokumentacion te rregullt
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 2707 herë